caeuenfrgldeitptrorues
Nom Càrrec Data nomenament Grup
Joan Moisés Reverté Alcalde - President. Governació 13-06-2015 FS-E
Isa Castell Solà 1a Tinent d'alcaldia - Hisenda, Persona i Ensenyament 13-06-2015 FS-E
David Capitan Cano 2n Tinent d'alcaldia - Cultura i Mitjans de Comunicació 13-06-2015 FS-E
Elena Tobias Bellés 3a Tinent d'alcaldia - Empresa, Ocupació, Comerç i Urbanisme 13-06-2015 FS-E
Fernando Bel Vidal 4t Tinent d'alcaldia - Fires i Festes 13-06-2015 FS-E
Alma Gimeno Blas Regidora - Salut, Benestar Social i Igualtat 13-06-2015 FS-E
Pau Garcia Bel Regidor - Esports, Infància i Medi Ambient 30-09-2016 FS-E
Laia Sanz Masclans Regidora - Turisme i Joventut 24-03-2017 FS-E
Javier Sabater Sabater Regidor 13-06-2015 PP
Arturo Martínez Hernández Regidor 26-11-2015 PP
Eduard Robert Òdena Regidor 13-06-2015 PdCAT
José Antonio Tíscar Mata Regidor 13-06-2015 Junts-ERC-A
Juan Miguel Tíscar Gómez Regidor 13-06-2015 PSC-CP
 

CARTIPÀS MUNICIPAL PER AL MANDAT 2015-2019